Liebster Blog AwardOtrzymałam nominację od Fl4ahTV (dziękiiii :D)

"Nominacja do Liebster Award jest otrzymywana od innego bloggera w ramach uznania za "dobrze wykonaną robotę". Jest przyznawana blogom o mniejszej, równej bądź większej liczbie obserwatorów, więc daje możliwość ich rozpowszechnienia. Po odebraniu nagrody należy odpowiedzieć na 11 pytań otrzymanych od osoby, która Cię nominowała. Następnie Ty nominujesz do 11 osób (informujesz ich o tym), oraz zadajesz im 11 pytań. Nie wolno nominować bloga, który Cię nominował."

Pytania dla mnie
 1. Skąd czerpiesz inspirację przy pisaniu swoich opowiadań?
Inspiruję się wieloma rzeczami. Dużo pomysłów po prostu przychodzi mi do głowy przed snem, często, kiedy słucham muzyki. Podczas pisania „Found In the Garden” czytałam książkę „Sorry” Zorana Drvenkara i chociaż była naprawdę beznadziejna to jednak zauważyłam, że po jej skończeniu znacznie trudniej jest mi rozwijać te mroczniejsze wątki, a wraca do mnie ten kobiecy instynkt, by wprowadzić więcej romansu do tej historii ;)
 1. Jak radzisz sobie z chęcią do rzucenia notatnika w kąt albo spalenia go w piecu?
Moim notatnikiem jest tył mojego zeszytu od geografii, ponieważ niesamowicie minęłam się z powołaniem i wybrałam klasę o profilu mat-geo-ang, gdy nagle uświadomiłam sobie, że jednak humanistycznej natury tak łatwo nie da się oszukać. A więc teraz siedzę codziennie na geografii, nudzę się niesamowicie i rozpisuję całą fabułę opowiadania na odwrocie mojego zeszytu. A więc cały wszechświat powstrzymuję mnie od rzucenia notatnika w kąt :P A jeśli chodzi o moje wątpliwości co do opowiadania, które czasami każą mi myśleć, by jednak rzucić to wszystko i zacząć coś nowego – dużo osób z mojej klasy czyta to opowiadanie (pozdrawiam! :*) więc mam fizyczny dowód na to, że jednak komuś się to podoba i mam żywych czytelników! :D
 1. Lubisz zombie? :3
Haha :D Taak, lubię. Takich na papierze, ewentualnie na filmie. Moim planem na ewentualną apokalipsę zombie jest – umrzeć jak najszybciej i mieć wszystko z głowy.
 1. Twój ulubiony cytat z dowolnej książki?
Dobrze się składa, że właśnie skończyłam czytać „Papierowe Miasta” Johna Greena, bo co do cytatów, ten autor nigdy mnie nie zawodzi ;)
„Wcześniej patrzyliśmy zaledwie na wzajemne o sobie wyobrażenia, jakbyśmy patrzyli na roletę w oknie, ale nigdy nie zaglądali do środka.”
 1. Co myślisz o życiu po śmierci?
Bardzo bym chciała, żeby takowe istniało. Wizja wiecznej pustki okropnie mnie przeraża :(
 1. Dużo czasu poświęcasz na reklamę swojej twórczości?
Staram się raczej, by ludzie zapamiętali mnie jako tą, która przeczytała ich opowiadanie, a nie tą, która zapełniła ich skrzynkę ze spamem, tak wiec raczej nie przeznaczam żadnego czasu na reklamę, ale jeśli już to robię, to prawdopodobnie zajmuję mi to pięć minut w miesiącu, bo jednak mam lepsze rzeczy do roboty :p
 1. Czy Ciebie też irytują spamerzy przybywający na bloga tylko po to, by zostawić link do swojego i całkowicie zignorować teksty zamieszczone na stronie?
Nawet nie wiesz, jak bardzo! Akurat na tym blogu mam cudowne czytelniczki, które jeszcze nigdy mnie nie zawiodły, więc naprawdę nie mam czego im zarzucić, ale piszę też inne opowiadanie i chociaż wiem, że jest to romansidło, a więc poziom nie jest zbyt wysoki, to jednak wolałabym nie dostawać komentarzy w ogóle, niż codziennie czytać wiadomości w stylu „ŚWIETNE :** KIEDY NEXT? <3”… Serio?!
 1. Lubisz dzieci? :3
Takie na zdjęciach :P Ewentualnie te z opowiadań moich znajomych, lub te, które widzę tak raz na pół roku… Dzieci potrafią być urocze, ale na dzień dzisiejszy nie potrafię się do nich przekonać :/
 1. Preferujesz pisanie na kartce czy na komputerze?
Na komputerze. Kartka służy mi tylko po to, by zapisać szybko coś, co przyszło mi do głowy, kiedy nie byłam w domu. Potem i tak przenoszę to do pliku w komputerze :)
 1. Twoje największe marzenie, jakie możesz ujawnić opinii publicznej?
Dom w Brighton :P To dziwne, bo chociaż od zawsze marzyłam o wyjeździe do Anglii i życiu tam już aż do śmierci, to jednak nigdy nie miałam miasta, które szczególnie bym polubiła. A potem zaczęłam pisać „Found In the Garden” :D
 1. Skąd miłość do krwawych opisów, o której wspomniałaś w komentarzu na mojej stronie?
Moja miłość zakiełkowała podczas czytania „Komórki” Stephena Kinga w pierwszej klasie gimnazjum, a potem już tylko rosła i rosła! :D


______________________________________________

Nominacja od BritKat ( dziękuję :* ) 1. Kto/Co cię zainspirował/o do pisania opowiadania?

Sama nie wiem. W sumie to prolog mojego opowiadania miał być jakimś całkowicie oddzielnym króciutkim opowiadaniem, ale jakoś zebrało mi się na głębsze myśli i zaczęłam rozpisywać fabułę, i pisałam i pisałam i pisałam… Więc nie było konkretnego powodu ani inspiracji :P


2. Czy utożsamiasz się z którymś z bohaterów swojego opowiadania?

Nie :D Nie jestem podobna do żadnej z postaci „Znalezionej w ogrodzie”. Może, gdybym bardziej rozwinęła charakter Blair mogłabym się z nią utożsamiać. M o ż e !


3. Co cię motywuje do pisania?

Chyba nie mam niczego szczególnego, co musiałoby mnie motywować. Po prostu piszę, kiedy Pani Wena zdecyduję się wpaść na herbatkę o trzeciej nad ranem ;)


4. Ulubiona zabawa z dzieciństwa?

Podchody


5. Pierwsza myśl po spojrzeniu rano w lustro to...?

„Seksowna jak zawsze ;)”


6. Co ci poprawia humor?

Uśmiech pewnego miłego Pana :)


7. Wolisz srebro czy złoto?

Srebro J Nie byłabym zbyt dobrym wilkołakiem :P


8. Którą porę roku najbardziej lubisz?

Lato


9. Ile masz lat?

18


10. Jaki jest twój ulubiony owoc?
Lubię winogrona i grapefruity


11. Wolisz miasto czy wieś?

Definitywnie miasto :D
Nominowani przeze mnie

Nominuję każdego, komu spodobają się moje pytania! :D Po prostu zostawcie mi linki do waszych blogów w komentarzu na dole to zajrzę i poczytam sobie wasze odpowiedzi! :)


Pytania ode mnie


1. Jakie seriale oglądasz?
2. Jaka jest Twoja definicja piękna?
3. Przykładasz dużą wagę do kreowanych postaci? Inspirujesz się żywymi osobami, czy wymyślasz własne charaktery?
4. Ulubiony autor i książka (nie muszą być powiązane)?
5. Plany na przyszłość? (studia, praca, dzieci itp)
6. Dlaczego zaczęłaś pisać opowiadania?
7. Preferujesz polskich, czy zagranicznych autorów?
8. Jakie są twoje plany związane z pisaniem?
9. Czy twoi znajomi wiedzą o twoim blogu?
10. Wolisz pisać w nocy czy za dnia?
11. Co myślisz o swoim opowiadaniu?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz